Naše služby

Vstupte do světa bezpečné a radostné jízdy s naší autoškolou

Naše kurzy

Standardní délka kurzu je přibližně 2 měsíce.

Sk. AM

Motorová vozidla s konstrukční rychlostí nepřevyšující 45 km/h, s objemem spalovacího motoru do 50 ccm, nebo s elektrickým motorem do 4 kW.

Od 15 let.

Sk. A1

Lehké motocykly s objemem válců nepřevyšujícím 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW, tříkolky do 15 kW.

Od 16 let.

Sk. A2

Motocykly do výkonu 35 kW a s poměrem výkon/hmotnost do 0,2 kW/kg.

Od 18 let.

Sk. A

Motocykly nad 35 kW, tříkolky nad 15 kW.

Od 24 let nebo od 20 let, pokud jste 2 roky držitelem sk. A2.

Sk. B

Motorová vozidla s největší povolenou hmotností do 3.500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti do 750 kg - největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nesmí přesáhnout 3.500 kg.

Od 18 let.

Od 1. 1. 2024 od 17 let v režimu L17. Řidič L17 bude od 17 let smět řídit osobní automobil pouze pod dohledem konkrétního zkušeného řidiče (mentor).

ZAMĚŘUJEME SE NEJEN NA TO, JAK ŘÍDIT, ALE TAKÉ NA TO, JAK BÝT SKVĚLÝM ŘIDIČEM

Naše výuka klade důraz na bezpečnost, etiku a ohleduplnost na silnici.

Další služby

Nejsme jen autoškola, jsme váš průvodce k úspěšnému a bezpečnému řízení

Kondiční jízdy

Jste majitelem řidičského oprávnění, ale dlouho jste za volantem neseděli a připadáte si nejistě? Nebo Vám počet hodin praktického výcviku připadá nedostatečný? Využijte kondičních jízd!

Školení řidičů referentů

Ti, kteří řídí vozidlo v pracovněprávním vztahu jsou povinni se zúčastnit každoročního školení řidičů referentů. Respektive zaměstnavatel je povinen zaměstnancům zajistit školení o právních a ostatních přepisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které doplňují jejich odborné předpoklady a požadavky pro výkon práce. V praxi se jedná např. i o řidiče, který je zaměstnavatelem vyslán na služební cestu vlastním vozidlem.

Vrácení řidičského oprávnění

Těm řidičům, kterým byl odebrán řidičský průkaz (z jakýchkoliv příčin), nabízíme pomoc při vrácení řidičského oprávnění (VŘO). 

Ti, kteří chtějí opět řídit, musejí vykonat zkoušku z odborné způsobilosti. V praxi musí nejdříve kontaktovat naši autoškolu, která je po vzájemné dohodě přihlásí ke zkoušce na MěÚ v UH.